sowie

Noclegi, hotele w Zielonej Górze, Drzonkowie, Nowej Soli i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Noclegi Sława, Tarnów Jezierny
2013-06-20 11:34

"Ekonaft"-Bolesławiec Sp. z o.o. - Ośrodek wypoczynkowy "Relax"
Tarnów Jezierny
67-410 Sława

tel./fax. 68 356 64 89
kom. 605 823 197

Adres e-mail: osrodek.relax@ekonaft.net.pl


Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zaplecza noclegowego. Apartamenty, pokoje z własną łazienką oraz domki z tarasem w zabudowie szeregowej, wyposażone w: aneks kuchenny, łazienkę, kominek i telewizję. W ofercie również własne pole namiotowe.
Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Dodatkowym atutem jest stołówka, która serwuje tradycyjne, polskie potrawy oraz kawiarnia i bar. Jest także własna smażalnia ryb specjalizująca się w przyrządzaniu pstrągów. Teren ośrodka jest ogrodzony. Wydzielono na nim parking dla gości.

Goście mają możliwość skorzystania z sauny, jacuzzi, kortu tenisowego, boiska do gry w kosza i piłkę siatkową oraz placu zabaw dla dzieci. W ciepłe, letnie wieczory organizujemy ogniska oraz zapewniamy znakomite warunki do grzybobrania. Dla zapalonych wędkarzy przygotowano miejsca do łowienia ryb.

Kąpielisko wyposażone jest w sprzęt pływający.

Wesele Głogów, Wschowa, Nowa Sól, Dolny Śląsk.

Poza sezonem letnim - przez cały rok - świetne miejsce na szkolenia, bankiety i imprezy okolicznościowe.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: